Productos‪» Equipamiento‪» ATV & UTV accesorios‪» Kahvanlämmittimet‪»

Hyper Mönkijän kahvan- ja peukalon lämmitinsarja

Hyper mönkijän kahvan- ja peukalon lämmitinsarja

Hyper mönkijän kahvan- ja peukalon lämmitinsarja
Hyper mönkijän kahvan- ja peukalon lämmitinsarja
Hyper mönkijän kahvan- ja peukalon lämmitinsarja

Precio
129,00 + gastos de envío
Incl. IVA 25.5 %


Cantidad
uds


En stock
Tienda (Salo)10 uds inmediatamente
Vehículos stock (Salo)0 uds
Stock del proveedormás de 10 uds
Disponible en tienda onlinemás de 10 uds

Código del producto
5-4720
Disponibilidad
Inmediatamente

Disponibilidad

Ubicación Tienda (Salo): tienda equipo de conducción, ATV accesorios y neumáticos, ATV accesorios


Opiniones
Valoración general ()


Descripción

Erinomainen paketti mönkijän kahvan- peukalonlämmittimiksi. Käyttökytkin on integroitu vasempaan kahvaan.

Ei ylimääräisiä nappuloita katteisiin tai tankoon kiinnitettäväksi, joten helppo asentaa ja on siistin näköinen.

Viisi lämpötilatasoa. Selkeä led asteikko sinisestä punaiseen ja tasoa vaihdetaan ledien alta yhdestä napista.

Samasta napista näpytellään myös on/off. Lämpenee nopeasti ja tehokkaasti. Kahvoissa on sisäinen muisti, jonka avulla kahvat käynnistyvät automaattisesti edelliseen lämpötasoon.

Tuppi on ohut eikä vakiosta juuri eroa ja grippi on mukavan pehmeä sekä pitävä.

Paketti sitältää kaiken tarvittavan kahvanlämmittimien sekä peukalonlämmittimen asentamiseen: Lämpökahvat, kytkin LED-merkkivaloilla, johdot, kahvakumiliiman, peukalonlämmittimen sekä sille tarrat ja kutistesukka.

Kahvalämmittimen pituus 130mm, sopii 22mm ohjaustankoon.


Peso
0,36 kg(Incluye el peso del embalaje)


Comentarios
Ville S. comprador verificado, 20.8.2026
Valoración general
Helppo asennus cforce 625 vm 2021. Hiukan laitoin teippiä ohjaustankoon kahvojen alle, niin sai napakan asennuksen. Liukkarina hiuslakkaa, saa nähdä miten pysyy, vai pitääkö liimata kiinni. Ainakin moottoripyörässä hiuslakka on toiminut hyvin grippien alla, liukastaa ja kuivuttuaan liimaa. Otin virrat tupakansytyttimen johdoista ne katkaisemalla. Tupakansytyttimelle ei tarvetta ja sen reikään tuli defa lohkolämmittimen pistorasia. Lämpenee nopeasti ja kuumaksi. Vaikuttaa hyvältä.

Anónimo comprador verificado, 5.2.2026
Valoración general
Toimii hyvin. On hyvä että virta kytkin on kahvassa kun mun polariksessa ei ole liiemmin tilaa ylimääräiselle virtakytkimelle.
Añadir comentario

Marca


País de origen
Taiwán