Prodotti‪» Pezzi di ricambio‪» Voimansiirto ja toisioveto‪» Ketjut‪» Ketjut 525‪»

D.I.D 525ZVM-X2 G&G ketju+niittilukko (ZJ)

D.I.D 525ZVM-X2 G&G ketju+niittilukko (ZJ)


Talvikampanja 2025
158,30 + costi di consegna
L'offerta è valida ancora per
Prezzo normale 166,63 €
Il prezzo IVA inclusa 25.5 %


Quantità
pz


Tempo di consegna approssimativo 2 - 6 giorno/giorni.
Salo0 pz
Salo ajoneuvovarasto0 pz
Magazzino del fornitore8 pz
Disponibile subito su negozio online8 pz

Codice dell'ordine
283-525054-124
Disponibilità
Approssimativamente 2 - 6 giorno/giorni dall'ordine. L'affidabilità della stima è buono.

Disponibilità
Avvisatemi quando questo prodotto è disponibile


Descrizione del prodotto
Isompiin ja raskaisiin max. 1300Cc moottoripyöriin suunnitellut ketjut X-Ring tiivisteellä. X-Ringin kiertoliike parantaa tiivistystä ja sen neljä kosketuspistettä vähentävät tehohäviötä. MotoGP-kokemuksesta syntynyt ZVM-X-sarja tarjoaa suoran energiansiirron, mikä parantaa venymistä kuorman alla.

525ZVM-X ketjuu on ensisijaisesti katukäyttöön suunniteltu ketju. Sen vetolujuus on noin 4720kg ja paino per 100 lenkkiä noin 2,11kg. Ketjut toimitetaan esivoideltuna ja suosittelemme ketjujen rasvausta noin 500km välein tai tarpeen mukaan. Säännöllinen ketjujen rasvaus ehkäisee korroosiota ja pidentää ketjujen sekä rattaitten käyttöikää. Myös ketjujen säännöllinen puhdistus on tärkeää.

Ethän käytä muita rasvoja, kuin erityisesti moottoripyöräkäyttöön tarkoitettuja ketjurasvoja, jotka sopivat tiivisterenkailla varustettuihin ketjuihin!

Peso
2,19 kg(Include il peso dell'eventuale imballaggio)


Paese di origine
Giappone


Commenti
Aggiungi commento

Marca